Skip to content

Pomoc – sprowadzenie konia z Ukrainy

Kochani mamy akcję!
Pomagaliśmy już psom i kotom z Ukrainy. I udało się to genialnie! Ilość karm i akcesoriów naprawdę zrobiła wrażenie ❤️ Dzisiaj dajemy kolejny temat. Chodzi o sprowadzenie konia z Ukrainy. 
Właścicielka jest instruktorem jazdy konnej w Polsce. Niestety kwota sprowadzenia swojego przyjaciela jest dla niej przytłaczająca. Przeczytajcie proszę tekst naszego wspólnego znajomego:
„Nie potrzeba wiele, a każda, nawet najdrobniejsza kwota, się przyda. Марина, nasza instruktorka zbiera pieniądze potrzebne na pokrycie kosztów transportu Boni, czyli jej ukochanego konia, z Ukrainy do Polski. Marinę spotkać możecie w Stajnia Góra 13, gdzie nie tylko pomaga w doskonaleniu jeździectwa ale również zdradza tajniki „jeździectwa naturalnego”, zwłaszcza praktyki „Liberty” czyli pracy z ziemi na wolności. Szczerze polecam, bo Marina jest nie tylko przemiła, pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i doświadczenie ale przede wszystkim potrafi tę wiedzę przekazać i trafić z nią nawet do tak opornego ucznia, jak ja. Jak wielkie posiada pokłady pasji i miłości możecie się przekonać na instagramowym profilu, do którego link wrzucam w komentarzu.